PILOXING® Booty je cvičení zaměřené na rozvoj a zpevňování hýžďových svalů, které stabilizuje, a posiluje tělo. Toto cvičení využívá kardio zátěž a cílí na svalové skupiny zadních partií těla.

PILOXING® BOOTY+ ARMS & ABS WORKOUT


Trénink

PILOXING® Booty je cvičení zaměřené na rozvoj a zpevňování hýžďových svalů, které stabilizuje, a posiluje tělo. Toto cvičení využívá kardio zátěž a cílí na svalové skupiny zadních partií těla. Tento samostatný skupinový fitness program je cvičení s hudbou určený pro sólo cvičení, nebo cvičení ve dvojici „série“. Pro účinnější spalování v těle a vytvoření skutečné síly svalů, využívá PILOXING BOOTY Power Bandy se dvěma rozdílnými odpory a Grip Pad. Pro posilování hýžďových svalů se využívá cvičení ve stoje, v leže na zádech nebo na boku, na rukou a kolenou atd. což umožní plnou zátěž těla. Při cvičení se zapojují jak svaly hýžďové, stehenní, tak i ostatní svalové skupiny. Cvičení se zaměřuje taky na rozvoj a zpevňování břišních svalů. (ABS - Zkratka Abs vychází z anglického slova “Abdominals” - břišní svaly) a svaly paží (ARMS).

Benefity

Díky programu PILOXING® Booty se začnou hýžďové svaly stávat silnějšími, čímž se stabilizuje vaše pánev a docílí se správného pohybu a držení těla v bocích. Cvičení pomáhá zvyšovat flexibilitu, mobilitu a rovnováhu těla.  Dalším přínosem je to, že vaše silnější hýžďové svaly minimalizují riziko zranění a zlepšují držení těla při pohybu a dalších činnostech, jako je běh, zvedání zátěže, a při ostatních sportovních aktivitách. Při opakovaném cvičení se budete cítit sebejistěji a vaše tělo se stane ještě pevnějším.

Nejsou stanoveny žádné limity. Stačí jen vytrvat a výsledky se určitě dostaví.

Co si vzít na cvičení PILOXING BOOTY+