NABÍZENÉ DRUHY FITNESS CVIČENÍ

Pro dosažení co nejlepšího účinku ze cvičení – tedy zformování postavy, zlepšení fyzické kondice a redukce váhy, je dobré cvičit minimálně dvakrát týdně. Výsledky se neprojeví ihned, ale asi po 2 až 3 měsících, (vždy je to u každého jednotlivce jiné) proto je potřeba cvičení po týdnu nevzdávat. Následně každý pozná sám na sobě, že se bude cítit lépe, jak po fyzické, tak po psychické stránce.

PILOXING® SSP

PILATES. BOXING. DANCE.

Originální trénink, který realizuje Piloxing® po celém světě. SSP, stejně jako všechny cvičení Piloxing je souhrn kardio cvičení. Trénink SSP zahrnuje kombinace boxu, pilates a tance.  

Více informací o cvičení  >>

Piloxing® BOOTY+ 

BOOTY&ARMS & ABS 

PILOXING® Booty je cvičení zaměřené na rozvoj a zpevňování hýžďových svalů, které stabilizuje, a posiluje tělo. Toto cvičení využívá kardio zátěž a cílí na svalové skupiny zadních partií těla.

Více informací o cvičení  >>

PILOXING KNOCKOUT 

PILATES. BOXING. PLYO.

Originální trénink celého těla, pracující s tělem jako zátěží. Trénink je oblíbený u lidí, kteří rádi pracují na každém svalstvu v jejich těle. Trénink Knockout zahrnuje cvičení na zemi, ve stoje, a skoky, čímž se zvýšuje síla, vytrvalost.

Více informací o cvičení  >>

Více informací o nabízených cvičeních

PILOXING® SSP

PILATES. BOXING. DANCE.

Cvičení - Trénink

První program, který PILOXING® nabídl a stále nejoblíbenější díky své průlomové a jedinečné kombinaci propojující pilates, posilování boxu a tanečních pohybů, které udržují váši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je tento trénink nadchl, a že jim dal impuls pro další pokračování v tréninku nejen pro fyzickou náročnost, ale taky kvůli tomu, že tento trénink je i zábavný. V tomto tréninku se rychle přechází mezi třemi naprosto odlišnými disciplínami, což udržuje tělo v neklidu, mysl vzrušenou. Je to cvičení, při kterém se člověk necítí, jako by pracoval, když ho dělá, i když pocítí vliv tréninku určitě následující den.

Benefity

Díky vloženému cvičení pilates začnete pozorovat silnější, flexibilnější svaly, a lepší koordinaci při používání svalů. Cvičení v podobě boxu vám poskytne silnější a silnější paže, ramena,  záda, a duševní pohodu, která přichází s vědomím pocitu zlepšování vaší fyzické kondice. Další složkou cvičení je tanec, který produkuje ve vašem těle endorfiny vytvářející štěstí, a váš metabolismus se tak zrychluje. Při tomto tréninku spaluje tělo velké množství kalorií.

PILOXING® SSP se cvičí na boso. (Je možno cvičit i ve sportovní obuvi)


Piloxing® BOOTY+ ARMS & ABS WORKOUT


Trénink

PILOXING® Booty je cvičení zaměřené na rozvoj a zpevňování hýžďových svalů, které stabilizuje, a posiluje tělo. Toto cvičení využívá kardio zátěž a cílí na svalové skupiny zadních partií těla. Tento samostatný skupinový fitness program je cvičení s hudbou určený pro sólo cvičení, nebo cvičení ve dvojici „série“. Pro účinnější spalování v těle a vytvoření skutečné síly svalů, využívá PILOXING BOOTY Power Bandy se dvěma rozdílnými odpory a Grip Pad. Pro posilování hýžďových svalů se využívá cvičení ve stoje, v leže na zádech nebo na boku, na rukou a kolenou atd. což umožní plnou zátěž těla. Při cvičení se zapojují jak svaly hýžďové, stehenní, tak i ostatní svalové skupiny. Cvičení se zaměřuje taky na rozvoj a zpevňování břišních svalů. (ABS - Zkratka Abs vychází z anglického slova “Abdominals” - břišní svaly) a svaly paží (ARMS).

Benefity

Díky programu PILOXING® Booty se začnou hýžďové svaly stávat silnějšími, čímž se stabilizuje vaše pánev a docílí se správného pohybu a držení těla v bocích. Cvičení pomáhá zvyšovat flexibilitu, mobilitu a rovnováhu těla.  Dalším přínosem je to, že vaše silnější hýžďové svaly minimalizují riziko zranění a zlepšují držení těla při pohybu a dalších činnostech, jako je běh, zvedání zátěže, a při ostatních sportovních aktivitách. Při opakovaném cvičení se budete cítit sebejistěji a vaše tělo se stane ještě pevnějším.

Nejsou stanoveny žádné limity. Stačí jen vytrvat a výsledky se určitě dostaví.

PILOXING KNOCKOUT 

PILATES. BOXING. PLYO.

Trénink

Trénink PILOXING® KNOCKOUT je kondiční, funkční a plyometrický trénink (tělo je využíváno jako zátěž pro odrazy a skoky). Cvičí se na podlaze, ve stoje a ve vzduchu. Jedná se o trénink, který pomáhá posouvat vaše tělo na vyšší úroveň jeho schopností. Nezáleží na tom, zda jste na počátku trénování na malé úrovni trénovanosti, protože se časem s tímto tréninkem určitě zvýší. Je to cvičení, které vás posune z bodu, kde jste nyní do bodu kam se chcete posunout.

Benefity

Plyometrie: Není podstatná statická síla (tedy např. kolik kilogramů vytlačím na benčpres), ale dynamická síla a zejména uvedená síla výbušná. Z biologického hlediska jde o rozvoj tzv. "rychlých svalových vláken". Z hlediska historického je to tréninková metoda vyvinutá v bývalém Sovětském svazu, dlouhou dobu nedoceněná a teprve odnedávna používaná v celosvětovém měřítku. 

Plyometrie má, dle vědeckých výzkumů, obrovské výhody: 

Jestliže chcete něčeho ve svém sportu dosáhnout, pak byste měli zlepšovat svou rychlost a rychlou sílu (power). Plyometrie je typ cvičení, který využívá explozivních pohybů k budování svalové síly. Jakékoli druhy výskoků jsou proto považovány za plyometrické cvičení, protože při nich dochází k protažení a zkrácení svalů kvadricepsů. 

1) Budete rozvíjet vytrvalost, díky kondičnímu cvičení, které je základem každého sportovního tréninku.

2) Zvýšíte pružnost a stabilitu svalů prostřednictvím funkčního tréninku, který zlepšuje držení těla a snižuje bolest a riziko poranění těla.

3) Budete budovat silné a pevné svaly, včetně nejdůležitějšího svalu v lidském těle, kterým je Vaše srdce.

Jedná se o trénink s přínosy pro celé tělo.  

Nejsou stanoveny žádné limity. Záleží jen na vás, kam až se chcete dostat.

Co si vzít na jednotlivá cvičení